BIO

V současnosti se zabývám nejvíce mixováním hudby, DJing, tanečním koučingem, provázením ženských či smíšených skupin osobním a spirituálním rozvojem a školením autorského tance Loona dance.

Provázím ženy postupnou cestou k vědomému Já, k vědomému životu, k rozšířenému vnímání a vědomí. Poskytuji inspiraci k rozšíření vlastních obzorů, nové možnosti seberealizování a poznávání vlastních, do teď možná skrytých, schopností a talentů. Ženské způsoby, kterými je možné se zastavit, uvolnit se, spojit se se sebou, s odvahou, napojit se na svůj zdroj síly a inspirace, vyjádřit se a naplnit své touhy. Jen když budeme samy sebou, budeme úspěšné v tom, co děláme.

Mým darem je vytvářet autentický bezpečný prostor pro svobodný projev a tím tak k možnosti probudit své skutečné Já, své skryté skutečné pocity, své schopnosti, touhy či dary. Pomáhám ženám projít si svou vlastní hloubkou a bezpečně je vrátit zpět s cenným poznáním a znovu nabité silou.

Mám zodpovědnost za kvalitu své práce, nepřebírám zodpovědnost za osobní rozvoj klientek, jejich emoce a chování, nedělám nic za ně, ale ukazuji, jak s tím lze pracovat a co mohou s tím udělat jen ony samy, jelikož každý má vlastní zodpovědnost za svůj život, své chování, činy a emoce, za rozvoj své osobnosti a tak, jak právě potřebuje. Inspiruji a provázím pouze ty, kteří skutečně chtějí a dovolí si to.

Techniky mé práce

Pracuji s prožitkovým, šamanským a chrámovým tancem, tanečními konstelacemi, tancem polarit, doplněné o aktivní imaginace, dechová cvičení, trénink pozorovatele a prožívání současně, práci s hlasem, body terapií a o různé kreativní terapeutické techniky z tradice západního i východního šamanismu, Tao, bílé Tantry. Pracuji s lunární energií a se 4 základními fázemi Luny - nov, dorůstající luna, úplněk a couvající luna zastoupené archetypy vědma, panna, matka a čarodějka. 

Záměrem mé práce je rozvoj vědomého ženství, tvořivosti a jedinečnosti ženy prostřednictvím autorského konceptu
Loona dance a školy prožitkového tance Loona dance academy.
A rozvoj Vědomí sama sebe prostřednictvím pohybových nebo statických meditací na pozorovatele.

Praxe časově:

 • od r. 2011 pravidelně vedla taneční večery a kurzy Loona dance
 • od r. 2012 provedla stovky žen spirituálními seberozvojovými semináři
 • v r. 2013 zrealizovala první lektorský výcvik Loona dance a o rok později rozšířila studium na 2 - letý výcvik a založila tak školu pro ženy - Loona Dance Academy s.r.o. (akreditované studium u MŠMT).
 • v r. 2014 vytvořila místo Studio Loona v Karlíně pro aktivity osobního rozvoje, regeneraci těla a duše pro ženy a v r. 2019 společně s partnerem nový Sál Valkýra pro mužské aktivity a smíšené skupiny.
 • od r. 2013 organizuje zahraniční ženské pobyty - retreaty pro ženy v Indonésii (Sumatra, Bali), později i smíšené skupiny s CK Mandala a ženský pobyt v přírodě s lady potní chýší a šamanskými technikami.
 • v letech 2013 - 2014 realizovala několik autorských večerů šamanského tance - Tanec záměru v kapli Sacre Coeur v Praze, pro cca 100 lidí s názvem Keep vision - dance session se skupinou Létající koberec a vlastní DJ hudbou.
 • v r. 2016 iniciovala taneční projekt Dance to ecstasy v čele s legendárním DJ Josefem Sedloňem
  v r. 2019- 2020 vznikl projekt Loona dance pro dívky 9-14 let v kooperaci s pedagožkou Jitkou Sondovou a otevřel akreditovaný výcvik pro odbornou veřejnost.
 • v r. 2020 vytvořila projekt Tanecvobyvaku.cz - online taneční meditace, taneční terapie a rituály

Certifikace:

 • krizová interventka - Základní krizová intervence (sociální služby), akreditovaný výcvik MPSV ČR, Remedium o.p.s.
 • trenérka tanečních sportů - Taneční mistr, akreditovaný výcvik MŠMT ČR
 • lektorka tance pro těhotné, pro matky po porodu, garance UNIPA, certifikace A centrum o.s.
 • lektorka pohybových aktivit pro rodiče s dětmi do 3 let, akreditovaný výcvik MŠMT ČR, A centrum o.s.
 • lektorka Školy pánevního dna, metoda 3x3 Renaty Sahani, certifikace ŠPD, s.r.o.
 • absolventka kurzů PVŠPS Praha - psychosociální studie - témata práce se strachem, záměrem, aktivní imaginace, kurzu Taneční medicína - Mgr. Sara Puchowska, Ph.D, a mnoho dalších.

Ve vzdělávání a seberozvoji se věnuji nadále. V současnosti více duchovní/ meditační praxe
Átmavičára - Jiří Vacek, meditace, Darshany Matky Meery, Shaktipáta od Ánandi Má společně s obdržením duchovního jména Durga.