O LUCII

Taneční facilitátorka, DJka, průvodkyně spirituálním rozvojem, vizionářka, autorka Loona Dance, mentorka

"Mám zodpovědnost za kvalitu své práce, nepřebírám zodpovědnost za osobní rozvoj klientek, jejich emoce a chování, nedělám nic za ně, ale ukazuji, jak s tím lze pracovat a co mohou s tím udělat jen ony samy, jelikož každý má vlastní zodpovědnost za svůj život, své chování, činy a emoce, za rozvoj své osobnosti a tak, jak právě potřebuje. Inspiruji a provázím pouze ty, kteří skutečně chtějí a dovolí si to."

"Jsi inspirující žena, která mění životy" studentky LDA

Její vášní je práce s hudbou, zvukem a slovem. V současnosti se zabývá nejvíce mixováním hudby - DJingem, tvorbou DJ setu se záměrem, také tanečním meditacím (inspirovaný koučing), kterým se věnuje veřejně od r. 2011.

Patří mezi průkopnice tanečních meditací, šamanských cest či cest vnitřní krajinou prostřednictvím tance a hudby u nás. V průběhu let 2011 - 2014 veřejně rozšiřovala povědomí o tanci jako o způsobu terapie, rituálu, modlitbě a meditaci. Vystupuje jako DJka a taneční koučka/ facilitátorka na akcích Dance To Ecstasy, na festivalech, kongresech, soukromých oslavách, veřejných tanečních akcích nebo jako host v seberozvojových programech.

Od roku 2011 provází ženské skupiny osobním a spirituálním rozvojem a školí autorský tanec v rámci své školy Loona Dance Academy. Od roku 2016 provází mastermind skupiny a pomáhá tak v kultivaci a rozvoji seberealizace a podnikání žen.

Jejími kurzy a akcemi prošlo více jak 5000 žen.
Ženy, které ji oslovují provází postupnou cestou k vědomému Já, k vědomému životu, k rozšířenému vnímání a vědomí. Poskytuje inspiraci k rozšíření vlastních obzorů, možnost seberealizace a poznávání vlastních, do teď možná skrytých, schopností a talentů. Nabízí ženské způsoby, kterými je možné se zastavit, uvolnit se, spojit se se sebou, s odvahou, napojit se na svůj zdroj síly a inspirace, vyjádřit se a naplnit svou misi. 

Jejím darem je vytvářet autentický bezpečný prostor pro svobodný projev a tím tak k možnosti probudit své skutečné Já, své skryté skutečné pocity, své schopnosti, touhy či dary. Pomáhá ženám projít si svou vlastní hloubkou - podvědomím a bezpečně je vrátit zpět s cenným poznáním a znovu nabité silou. Ve své práci spojuje zdánlivě neslučitelné, provází skupiny pomocí taneční/ pohybové meditace nebo šamanské cesty různými úrovněmi vědomí, dimenzemi a zprostředkovává lidem kontakt, spojení se stavem extáze, pocitem Jednoty.

Historie a techniky mé práce

V r. 2010, v mých 31 letech jsem prošla spontánním probuzením Kundalini a následně procházela asi 4 roky intenzivnějším procesem psychospirituální krize. Tato zkušenost mě dovedla z pozice brand builderky v reklamní oblasti k práci se sebou prostřednictvím tance, ke spiritualitě, později k práci s energií v tanci, k šamanismu, meditacím a v roce 2015 k učení o advaitě, duchovní stezce Átmavičára - učení indického mystika Ramana Maharišiho, Bhakti józe českých mystiků Míly a Eduarda Tomáše, praxe meditací Kdo jsem Já u Mistra Jiřího Vacka.
O jakési mystérium, spirituální dimenzi jsem se však zajímala již kolem 17.-18. roku, kdy jsem zažívala další uvědomění si sama sebe, (první přišlo kolem 12 - ctého roku), a také později experimentovala s psychedeliky či posvátnými rostlinami a hledala smysl Bytí :-). Do cca 28- ti let jsem ve volném čase pracovala s tarotovými kartami, astrologií a fungovala jako jakási mentorka v osobním rozvoji (tehdy nebylo takové povolání) a měla svou osobní klientelu :-).
 
V současnosti pracuji s prožitkovým, šamanským a chrámovým tancem, tanečními konstelacemi, tancem polarit, doplněné o aktivní imaginace, channeling pohybové meditace. Používám různé kreativní terapeutické techniky z tradice západního i východního šamanismu, Tao, bílé Tantry. Pracuji s lunární energií a se 4 základními fázemi Luny zastoupené archetypy vědma, panna, matka a čarodějka. Tvořím playlisty a DJ sety na míru akce, zákazníka, dle daného záměru, tématu.

Záměrem mé práce je rozvoj vědomého ženství, tvořivosti a jedinečnosti ženy prostřednictvím autorského konceptu Loona dance a školy prožitkového tance Loona Dance Academy, s.r.o... V poslední letech se rozvinul dál na rozvoj Vědomí sama sebe prostřednictvím pohybových nebo statických meditací na pozorovatele.

Praxe v čase:

 • od r. 2011 pravidelně vedla taneční večery a kurzy Loona dance
 • od r. 2012 provázela ženy spirituálními sebepoznávacími semináři 
 • v r. 2013 zrealizovala první lektorský výcvik Loona dance a o rok později rozšířila studium na 2 - letý výcvik - Lektorka Loona dance a Průvodkyně ženských kruhů. Založila tak školu pro ženy - Loona Dance Academy s.r.o. (akreditované studium u MŠMT).
 • v r. 2014 - 2021 vytvořila místo Studio Loona v Karlíně pro aktivity osobního rozvoje, regeneraci těla a duše pro ženy a v r. 2019 společně s partnerem nový Sál Valkýra pro mužské aktivity a smíšené skupiny. V roce 2021 projekt Studio Loona předala nové majitelce
 • v r. 2013 - 2017 organizovala zahraniční ženské a smíšené pobyty - retreaty v Indonésii (Sumatra, Bali), ženské pobyty v přírodě s lady potní chýší a šamanskými technikami (Kreativní žena - tvůrkyně života) až do roku 2020.
 • v letech 2013 - 2014 realizovala několik autorských večerů šamanského tance, tance prožitkového bez drog a alkoholu - Tanec záměru v kapli Sacre Coeur v Praze, pro cca 100 lidí s názvem Keep vision - dance session se skupinou Létající koberec a vlastní DJ hudbou.
 • v r. 2016 iniciovala úspěšný taneční projekt - sérii tanečních akcí Dance To Ecstasy - tanec bez drog a alkoholu v čele s legendárním DJ Josefem Sedloňem (nové pokračování tance v kapli Sacre Coeur - Keep vision).
 • v r. 2019- 2020 vznikl projekt Loona dance pro dívky 9-14 let v kooperaci s pedagožkou Jitkou Sondovou a otevřela akreditovaný výcvik pro odbornou veřejnost.
 • v r. 2020 vytvořila projekt Tanecvobyvaku.cz - online taneční meditace, taneční terapie a rituály
 • v r. 2022 vytvořila společně s MŠMT ČR akreditovaný program na novou ženskou profesi - oficiální profesi - Facilitátorka ženských skupin

Certifikace a vzdělávání:

 • krizová interventka - Základní krizová intervence (sociální služby), akreditovaný výcvik MPSV ČR, Remedium o.p.s.
 • trenérka tanečních sportů - Taneční mistr, akreditovaný výcvik MŠMT ČR
 • lektorka tance pro těhotné, pro matky po porodu, garance UNIPA, certifikace A centrum o.s.
 • lektorka pohybových aktivit pro rodiče s dětmi do 3 let, akreditovaný výcvik MŠMT ČR, A centrum o.s.
 • lektorka Školy pánevního dna, metoda 3x3 Renaty Sahani, certifikace ŠPD, s.r.o.
 • absolventka kurzů PVŠPS Praha - psychosociální studie - témata práce se strachem, záměrem, aktivní imaginace, kurzu Taneční medicína - Mgr. Sara Puchowska, Ph.D, a mnoho dalších.

Ve vzdělávání a seberozvoji se věnuji nadále, nyní více meditační praxí.
Od roku 2015 - 2017 aktivní meditační praxe Átmavičára - Jiří Vacek (Učení Ramana Mahariši).
Do současnosti - Darshany a meditace u Matky Meery.
Rok 2016 zasvěcení I. Archangelic Seichim Reiki - egyptská linie zasvěcení - linie Elizabeth Heich (aktualizované Kalyani Sofie Sarras).
Rok 2018 - iniciace Shaktipáta - Ánandi Má a obdržením duchovního jména Durga.