O LUCII

Taneční koučka, DJka, průvodkyně osobnostního a duchovního rozvoje, vizionářka, autorka Loona dance.

"Mám zodpovědnost za kvalitu své práce, nepřebírám zodpovědnost za osobní rozvoj klientek, jejich emoce a chování, nedělám nic za ně, ale ukazuji, jak s tím lze pracovat a co mohou s tím udělat jen ony samy, jelikož každý má vlastní zodpovědnost za svůj život, své chování, činy a emoce, za rozvoj své osobnosti a tak, jak právě potřebuje. Inspiruji a provázím pouze ty, kteří skutečně chtějí a dovolí si to."

"Jsi inspirující žena, která mění životy" studentky LDA

Jejím darem je práce s hudbou, zvukem a slovem. V současnosti se zabývá nejvíce mixováním hudby, DJingem, také tanečním inspirovaným koučingem/ meditací, kterému se věnuje intenzivně a veřejně od r. 2011 a cítí se tak být jakousi průkopnicí tanečních meditací u nás. Provázela nejdříve pravidelně menší skupiny od 15 -ti žen postupně po 30-ti členné skupiny a v rámci jednorázových akcí provází pravidelně od 150 - 300 lidí v rámci Dance To Ecstasy, festivalů a kongresů.

Také provází ženské skupiny osobním a spirituálním rozvojem a školí autorský tanec v rámci své školy Loona Dance Academy. 

Ženy, které ji oslovují provází postupnou cestou k vědomému Já, k vědomému životu, k rozšířenému vnímání a vědomí. Poskytuje inspiraci k rozšíření vlastních obzorů, možnost seberealizace a poznávání vlastních, do teď možná skrytých, schopností a talentů. Nabízí ženské způsoby, kterými je možné se zastavit, uvolnit se, spojit se se sebou, s odvahou, napojit se na svůj zdroj síly a inspirace, vyjádřit se a naplnit svou misi.
Od r. 2011 jejími kurzy a akcemi prošlo více jak 5000 žen, má 12 let intenzivní praxe v provázení ženských skupin, ženských kruhů v počtu 20 - 30 účastnic. 

Jejím darem je vytvářet autentický bezpečný prostor pro svobodný projev a tím tak k možnosti probudit své skutečné Já, své skryté skutečné pocity, své schopnosti, touhy či dary. Pomáhá ženám projít si svou vlastní hloubkou a bezpečně je vrátit zpět s cenným poznáním a znovu nabité silou. Ve své práci spojuje zdánlivě neslučitelné, provází skupiny pomocí taneční/ pohybové meditace nebo šamanské cesty různými úrovněmi vědomí, dimenzemi a zprostředkovává lidem kontakt, spojení se stavem extáze, pocitem Jednoty.

Techniky mé práce

V r. 2010 jsem prošla spontánním probuzením Kundalini a následně procházela několik let psychospirituální krizí. Tato zkušenost mě dovedla z pozice brand builderky v reklamní scéně k práci se sebou prostřednictvím tance, ke spiritualitě, později k práci s energií v tanci, k šamanismu, meditacím a v roce 2015 k duchovní stezce Átmavičára - Učení indického mystika Ramana Maharišiho, Bhakti józe českých mystiků Míly a Eduarda Tomáše, praxe meditací Kdo jsem Já u Mistra Jiřího Vacka.

Od té doby vychází má veškerá činnost z tohoto Učení.
Pracuji s prožitkovým, šamanským a chrámovým tancem, tanečními konstelacemi, tancem polarit, doplněné o aktivní imaginace, channeling pohybové meditace. Používám různé kreativní terapeutické techniky z tradice západního i východního šamanismu, Tao, bílé Tantry. Pracuji s lunární energií a se 4 základními fázemi Luny zastoupené archetypy vědma, panna, matka a čarodějka. Tvořím playlisty na míru akce, zákazníka, dle daného záměru, tématu.

Záměrem mé práce je rozvoj vědomého ženství, tvořivosti a jedinečnosti ženy prostřednictvím autorského konceptu
Loona dance a školy prožitkového tance Loona dance academy.
A rozvoj Vědomí sama sebe prostřednictvím pohybových nebo statických meditací na pozorovatele.

Praxe v čase:

 • od r. 2011 pravidelně vedla taneční večery a kurzy Loona dance
 • od r. 2012 provedla stovky žen spirituálními sebepoznávacími semináři 
 • v r. 2013 zrealizovala první lektorský výcvik Loona dance a o rok později rozšířila studium na 2 - letý výcvik - Lektorka Loona dance a Průvodkyně ženských kruhů. Založila tak školu pro ženy - Loona Dance Academy s.r.o. (akreditované studium u MŠMT).
 • v r. 2014 - 2021 vytvořila místo Studio Loona v Karlíně pro aktivity osobního rozvoje, regeneraci těla a duše pro ženy a v r. 2019 společně s partnerem nový Sál Valkýra pro mužské aktivity a smíšené skupiny. V roce 2021 projekt Studio Loona předala nové majitelce
 • od r. 2013 organizuje zahraniční ženské pobyty - retreaty pro ženy v Indonésii (Sumatra, Bali), později i smíšené skupiny s CK Mandala a ženský pobyt v přírodě s lady potní chýší a šamanskými technikami (Kreativní žena - tvůrkyně života).
 • v letech 2013 - 2014 realizovala několik autorských večerů šamanského tance - Tanec záměru v kapli Sacre Coeur v Praze, pro cca 100 lidí s názvem Keep vision - dance session se skupinou Létající koberec a vlastní DJ hudbou.
 • v r. 2016 iniciovala úspěšný taneční projekt Dance to ecstasy v čele s legendárním DJ Josefem Sedloňem
  v r. 2019- 2020 vznikl projekt Loona dance pro dívky 9-14 let v kooperaci s pedagožkou Jitkou Sondovou a otevřela akreditovaný výcvik pro odbornou veřejnost.
 • v r. 2020 vytvořila projekt Tanecvobyvaku.cz - online taneční meditace, taneční terapie a rituály
 • v r. 2022 vytvořila společně s MSMT ČR akreditovaný program na novou ženskou profesi - oficiální profesi - Facilitátorka ženských skupin

Certifikace a vzdělávání:

 • Védská astrologie - Ing., Arch. Mikoláš Bělík, v současnosti ve výcviku 
 • krizová interventka - Základní krizová intervence (sociální služby), akreditovaný výcvik MPSV ČR, Remedium o.p.s.
 • trenérka tanečních sportů - Taneční mistr, akreditovaný výcvik MŠMT ČR
 • lektorka tance pro těhotné, pro matky po porodu, garance UNIPA, certifikace A centrum o.s.
 • lektorka pohybových aktivit pro rodiče s dětmi do 3 let, akreditovaný výcvik MŠMT ČR, A centrum o.s.
 • lektorka Školy pánevního dna, metoda 3x3 Renaty Sahani, certifikace ŠPD, s.r.o.
 • absolventka kurzů PVŠPS Praha - psychosociální studie - témata práce se strachem, záměrem, aktivní imaginace, kurzu Taneční medicína - Mgr. Sara Puchowska, Ph.D, a mnoho dalších.

Ve vzdělávání a seberozvoji se věnuji nadále, nyní více meditační praxí.
Od roku 2015 - 2017 aktivní meditační praxe Átmavičára - Jiří Vacek (Učení Ramana Mahariši).
Do současnosti - Darshany a meditace u Matky Meery.
Rok 2016 zasvěcení I. Archangelic Seichim Reiki - egyptská linie zasvěcení - linie Elizabeth Heich (aktualizované Kalyani Sofie Sarras).
Rok 2018 - iniciace Shaktipáta - Ánandi Má a obdržením duchovního jména Durga.