ONLINE TANEC

Taneční pranayama je jakási energetická rozcvička - energetický warm up, která za pomocí dechu, pohybu a pozornosti rozproudí a pozvedne energii v těle. Vychází z tradice Sufi meditací a dechových pránajám. Dechové pránajámy patří k tradičním a velmi účinným technikám k očistě všech těl při meditační praxi.

Tato varianta je zmodernizovaná, aby byla přístupná pro širší veřejnost a bavila nás. Celou taneční meditaci provází taneční a world hudba, která zásadně zvyšuje prožitek a tak kvalitu této meditace. Jedná se o autorské taneční cvičení, kterým Lucie Loona provází na oblíbených večerech Dance to ecstasy.

Tanec luny - integrační rituál pro celistvé ženství
Tento taneční rituál zceluje a integruje náš vnitřní ženský kruh zastoupen ženskými pilíři Panna, Matka, Čarodějka, Vědma. Vychází z učení tzv. Medicine wheel, tzn. medicínského kruhu, který pracuje se 4 směry, 4 živly a 5.elementem éter, na jehož místě stojíme my sami a zcelujeme tak celý kruh a proudí k nám tak inspirace, informace ze zemských a vesmírných sfér. Tyto 4 směry a živly posilují náš záměr, se kterým vstupujeme do posvátného tanečního prostoru. Je to taneční nástroj, který umí zmapovat, harmonizovat svou ženskou osobnost.

LoonaDance - kultivace 4 pilířů ženství
Tento online kurz obsahuje 4 ženské taneční meditace provázené hlasem a 4 integrační imaginace archetypů Panna, Matka, Čarodějka, Vědma- Moudrá žena, které zvědomují tvůj ženský cyklus. Můžeš si 1x týdně zatančit celý kruh najednou nebo jen ten, na který máš právě náladu nebo si potřebuješ dosytit. Tanec daného archetypu ti pomůže se více spojit s kvalitou daného archetypu, posílit, dosytit, harmonizovat nebo si ho prostě užít. Lze také tančit jeden týden jeden archetyp a to nejlépe v souladu s energií svého ženského cyklu. - tj. arch. Panna v předovulační fázi, arch. Matka v čase ovulace, arch. Čarodějka v čase PMS, arch. Vědma v čase menstruace a tolikrát, na kolik se cítíš.